Kdo je Chestar Nut? To jsem já!

4. července 2011 v 22:51 | Chestar Nut |  Kecy v kleci
No, tak tedy ahoj!
Já jsem Chestar Nut, je mi 18 let... rrrRRRR! Kecy, kecy kecy...


Začnu jinak... Jsem holka. Ha! To by mohlo stačit... No dobrá, něco přidám. Jsem navenek úplně normální holka s pár kily navíc. Pár je slabý slovo, ale to je teď fuk. Nepočítám s tím, že bych nějakého čtenáře/čtenářku mého blogu někdy potkala. V březnu mi bylo 18, takže jsem už plnoletá a můžu si dělat co chci. Můžu? Nemůžu! Bydlím totiž v prdeli světa s mamkou a s prarodiči. Děda by byl v pohodě, ale babča je... někdy fakt na zabití. Možná se to projeví i na mých článcích. (jestli nějaký vůbec budou, možná mě to blogaření zase pustí) Dělat co chci nemůžu, protože co by tomu řekli lidi?! Ani nemůžu nosit oblečení, které bych chtěla. Kvůli velikosti ale hlavně (!) "Co by tomu řekli lidi?!" Snad chápete.. :)

Jak už jsem napsala, navenek jsem normální. Uvnitř? Jak kdy. Někdy klidná a mírumilovná, jindy jako sopka, která za chvilku vybouchne. Jsem cholerik. Je to asi hodně divný, protože jsem i flegmatik a to docela velkej. Jsem extrointrovert. Spíš ale introvert. Mám ráda svůj klid, ale mám ráda i společnost. Jak kdy.
V hlavě mi běhaj příběhy, který občas i zaznamenám do wordu. Mnohem častěji ale zůstavou uzamčený v mojí mysli (čtení myšlenek snad ještě není ne?)

Čím chci být? Já ani nevím. NEMÁM PÁRU! To je divný od osmnáctky, ale je to tak. Já vůbec nevím, co chci dělat, kde chci bydlet.. nic. Vybrala jsem si hotelovou školu, která mě nebaví. V patnácti se zeptaj jakou školu chceš studovat. To pak nějakou plácneš a pak.. pak je to na hovno. TAKŽE MI VŠICHNI POLIBTE PRDEL S DOTAZEM, CO CHCEŠ DĚLAT A ČÍM CHCEŠ BÝT! :D:D

A myslím, že tohle stačí..

Debilní komár! Jsem se ho lekla.. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama