Hledat: Chestar nut, místo: někde mezi Mělníkem a Olomoucem :D ať žije navigace

3. srpna 2011 v 18:03 | Chestar Nut |  Kecy v kleci
Chystám se za kámoškou! Je to z Mělníka docela dálka, ale čeká mě jenom jeden přestup na vlakovém nádraží, protože končím v Olomouci, kde na mě bude čekat kamarádka a pojedeme autobusem. Jenže... s přestupy mám problém, takže jestli se někde v Kolíně ztratím, tak to bude teda veselý. Mamka ví, že jedu do Olomouce, ale babička to neví. Myslí si, že jedu do Dolního Bousova za druhou kamarádkou, která mi už připravila alibi. Ona by měla totiž miliony keců, že jedu tak daleko a Bousov je přece jenom blíž a ona tam vyrůstala, takže to jí nevadí. Domluvila jsem se se Zuzkou, že mi musí říct všechny detaily, novinky a program, co jsme dělaly, když u ní "budu v Bousově".
Já místo toho ale jedu někam támhle do prdele, kde si užiju dva dny s Terkou :) (teda jestli tam trefím:D snad jo) a v pátek se vrátím domů. Vyrážím ve středu 10.8. a vracím se v pátek 12.8. (jo a byl skoro průser, babička s dědou chtějí jet do Sobotky, což je kousek od Bousova a že mě prý vyzvednou, až pojedou domů... uf, ještě že jedou až v sobotu! To bych to musela asi přesunout) Jono, u nás v rodině se přetváří a lže, protože to jinak nejde.. :)

Takže:
V 6:22 mi jede bus na Mělník, kde budu asi v 7:00 ----> přesun na vlakové nádraží a čekání na vlak v 7:39 směr Kolín----> výstup v Kolíně v 8:40, nalezení nástupiště, odjezd v 9:01---->Olomouc 10:54
Nejede někdo z vás tuhle trasu 10. 8. ? Že bych se k někomu přidala :D:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vestec | Web | 12. ledna 2012 v 18:26 | Reagovat

Dobry clanek, hezky blog, podivas se na muj webik?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama